Biežāk uzdotie jautājumi

REĢISTRĀCIJA

Kā es varu abonēt CUPRA automašīnu?

Abonēt CUPRA ir ļoti vienkārši. Viss, kas ir nepieciešams, ir veikt sekojošos soļus:
• Izvēlies sev vēlamo automašīnas modeli un abonēšanas nosacījumus, kas atbilst tavām vēlmēm, piemēram, avansa maksājums, abonēšanas periods, papildu pakalpojumi utt.
• Reģistrējies vai autorizējies MyBee profilā, lai apstiprinātu savu izvēli.
• Pievieno vadītāja apliecību un norēķinu karti, apstiprini abonēšanas līguma noteikumus un veic pirmo maksājumu.

Tieši tā! Jaunā CUPRA tagad ir Tava! Tagad vari doties uz norādīto automašīnas atrašanās vietu un atslēgt to, izmantojot savu MyBee profilu. Automašīnas iekšpusē atradīsi atslēgas un automašīnas dokumentus.

Kāpēc man ir nepieciešams līgums ar MyBee, lai abonētu CUPRA?

CUPRA pārstāvji ir izvēlējušies MyBee (SIA “Mybee Latvia”) – automašīnu abonēšanas pakalpojumu sniedzēju, lai pārvaldītu CUPRA modeļu abonēšanas pakalpojumus. Lai abonētu CUPRA, Tev būs jāparaksta līgums ar MyBee (SIA “Mybee Latvia”).

Vai es varu abonēt CUPRA automašīnu, ja man jau ir finansiālās saistības?

MyBee nepārbauda klientu kredītvēsturi un kredītsaistības, bet patur tiesības atteikt pakalpojuma sniegšanu.

Vai es varu abonēt CUPRA automašīnu, ja man jau ir finansiālās saistības?

MyBee nepārbauda klientu kredītvēsturi un kredītsaistības, bet patur tiesības atteikt pakalpojuma sniegšanu.

Vai ir jābūt labai kredītvēsturei, lai abonētu CUPRA automašīnu?

MyBee nepārbauda klientu kredītvēsturi un kredītsaistības, bet patur tiesības atteikt pakalpojuma sniegšanu.

Vai juridiskās personas var abonēt CUPRA automašīnu?

Protams! Atliek vien aizpildīt pieteikumu sadaļā “Uzņēmumiem” [link] un MyBee komanda ar Tevi sazināsies. Mēs izveidosim profilu, kuru varēsi izmantot, lai izvēlētos un abonētu sev vēlamās MyBee automašīnas.

Vai der ārzemēs izdota vadītāja apliecība?

Šobrīd mēs pieņemam tikai Latvijā izdotas autovadītāja apliecības.

CUPRA AUTOMAŠĪNU LIETOŠANA

Kā es varu saņemt savu abonēto automašīnu?

Pēc pirmā maksājuma veikšanas vari doties uz norādīto vietu, lai saņemtu automašīnu. Lai atbloķētu automašīnu, veic šādas darbības:
1. Autorizējies savā MyBee profilā mājaslapā.
2. Izvēļņu joslā atlasi Mani abonementi.
3. Noklikšķini uz “Atbloķēt”.

Automašīnas atslēgas un reģistrācijas dokumentu atradīsi automašīnas iekšpusē.

Kā es varu atslēgt abonēto CUPRA automašīnu?

CUPRA automašīnu var atslēgt, izmantojot MyBee profilu mājaslapā.
Lai atbloķētu automašīnu, veic šādas darbības:
1. Autorizējies savā MyBee profilā mājaslapā.
2. Izvēļņu joslā atlasi Mani abonementi.
3. Noklikšķini uz “Atbloķēt”.
Pēc pirmās CUPRA automašīnas atslēgšanas, izmantojot mājaslapu, vēlāk varēsi aizslēgt un atslēgt automašīnu vienā no diviem veidiem – izmantojot MyBee profilu vai automašīnas atslēgas, kuras atradīsi automašīnā.

Kurš ir atbildīgs par CUPRA automašīnas degvielas uzpildīšanu? Cik daudz degvielas ir automašīnā, kad es to paņemu?

Degvielas uzpilde ir Tavā ziņā. Saņemot CUPRA automašīnu, tvertnē būs iepildīta degviela standarta daudzumā – tik, cik nepieciešams automašīnas transportēšanai, kā to ir noteicis ražotājs. Iesakām pārbaudīt degvielas līmeni un uzpildīt tvertni uzreiz pēc automašīnas saņemšanas.

Es pārsniedzu vai pārsniegšu noteikto CUPRA abonomenta nobraukumu. Ko darīt?

Ja redzi, ka pārsniegsi noteikto abonementa nobraukumu, ir divas iespējamie varianti.
Sazinies ar MyBee komandu info@mybee.lv un lūdz mainīt līguma nosacījumus par papildus samaksu. Pretējā gadījumā par norādītā nobraukuma pārsniegšanu, atdodot automašīnu, tiks iekasēta maksa. Papildu nobraukuma cena 0.15 EUR par kilometru.

Vai abonēšanas perioda laikā varu mainīt CUPRA modeli?

Ja vēlas mainīt automašīnu, Tev ir jāpārtrauc līgums par savu pašreizējo automašīnu saskaņā ar MyBee līguma nosacījumiem. Par izvēlēto jauno CUPRA automašīnu Tev būs jāparaksta jauns līgums. Lai mainītu automašīnu, sazinies ar MyBee komandu e-pastā info@mybee.lv vai zvanot +37128233888. Lūgums zvanīt darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00.

Vai ir iespējams lauzt abonēšanas līgumu pirms līgumā noteiktā laika?

Jā, taču, laužot līgumu pirms abonēšanas perioda beigām, tiks iekasēta administrēšanas maksa 150 EUR apmērā, kā arī tiks pārrēķināta ikmēneša abonēšanas maksa (mēneša abonēšanas maksa ir atkarīga no nomas perioda ilguma). Piemēram, ja esi parakstījis līgumu par 2 gadu abonementu, bet vēlies to pārtraukt pēc 1 gada, Tev būs jāmaksā visa summa, kas būtu piemērota, ja būtu izvēlējies 1 gada abonementu.

Lai pārtraukt līgumu, sazinies ar MyBee komandu e-pastā info@mybee.lv vai zvanot +37128233888, un mēs Tevi informēsim pārrēķināto summu! Lūgums zvanīt darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00.

Vai CUPRA automašīnu varu iegādāties savā īpašumā pirms abonēšanas perioda beigām?

Ja Tev ir interese par automašīnas iegādi, lūdzu sazinies ar MyBee komandu e-pastā info@mybee.lv un informē mūs par to. Mēs aprēķināsim pārdošanas cenu un sazināsimies pēc iespējas ātrāk, piedāvājot pārdošanas cenu un citus nosacījumus.

APMAKSA UN CITI MAKSĀJUMI

Vai abonēšanai varu izmantot alternatīvas maksāšanas metodes, ne tikai maksājot ar karti?

Jā, ir iespējams veikt maksājumu ar bankas pārskaitījumu.
Ja esi fiziska persona un izvēlies maksāt ar bankas pārskaitījumu, lūdzu, informē mūs katru reizi pēc maksājuma veikšanas.

Es nevaru samaksāt priekšapmaksu, lai gan kartes atlikums ir pietiekams. Ko darīt?

Pārbaudi, vai maksājumu kartei nav pārsniegts darījumu limits. Šo limitu vari mainīt internetbankā.

AUTOMAŠĪNU APKOPE UN PAPILDUS PAKALPOJUMI

Manai automašīnai ir jāveic tehniskā apkope. Kādas darbības man ir jāveic?

Ikreiz, kad būs nepieciešams veikt apkopi, mēs to paziņosim e-pastā un sniegsim norādes apkopes veikšanai pie CUPRA oficiālā pārstāvja – Autobrava Motors (Krasta iela 42, Rīga). Viss, kas ir nepieciešams, ir sazināties ar tiem, izmantojot norādīto informāciju, ieplānot tikšanos sev ērtā laikā un nogādāt savu auto uz darbnīcu, lai veiktu apkopi. Ja esi izvēlējies pakalpojumu “Dilstošo detaļu tehniskā apkope un remonts”, MyBee segs visas remonta izmaksas, un Tev nebūs jāmaksā. Ja neesi izvēlējies šo pakalpojumu, Tev par apkopi būs jāmaksā pašam.
Ja redzi ātrāk brīdinājums gaismas automašīnas panelī, kas norāda par tehnisko apkopi, vai arī ir nepieciešams skaidrojums, lūdzu, sazinies ar mums serviss@mybee.lv. Mēs ar prieku sniegsim Tev visu nepieciešamo informāciju.

Ja es abonēju CUPRA, vai varu to novietot pilsētas stāvvietās bez maksas?

Braucot ar CUPRA automašīnu, Tev ir jāmaksā par stāvvietu.

Kāda garantija ir CUPRA automašīnām?

Automašīnas garantija ir spēkā vismaz divus gadus no pirmās reģistrācijas dienas, un turpmākās garantijas atšķiras atkarībā no automašīnas modeļa. Lai uzzinātu par savas automašīnas garantiju, lūdzu, sazinies ar mums e-pastā serviss@mybee.lv.

APDROŠINĀŠANA UN CEĻU SATIKSMES NEGADĪJUMI

Vai mana abonētā CUPRA automašīna ir apdrošināta?

Abonēšanas periodā CUPRA automašīnai ir obligātā civiltiesiskās atbildības un KASKO apdrošināšana, tamdēļ Tev nav jāuztraucas par apdrošināšanu.

Kā rīkoties, ja notiek negadījums un tā laikā tiek bojāta CUPRA automašīna?

Ja esi iesaistīts negadījumā, rīkojies šādi:
• Izsauc policiju, ja negadījumā iesaistītas vairāk nekā 2 automašīnas, starp pusēm ir nesaskaņas, vismaz viena no pusēm ir alkohola vai citu narkotisko vielu reibumā, ir cietuši cilvēki, ir lieli bojājumi automašīnai vai īpašuma bojājumi (ēkas, zīmes, konstrukcijas, koki utt.). Ārzemēs vari zvanīt pa tālruni 112 vai 911.
• Aizpildi saskaņoto paziņojumu.
• Vienas dienas laikā informē MyBee e-pastā serviss@mybee.lv vai pa tālruni +37128233888 (zvani tiek pieņemti darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00). Tev būs jāiesniedz MyBee e-pastā saskaņotā paziņojuma kopija, skenēta/nofotografēta automašīnas reģistrācijas apliecība, vadītāja apliecības kopija, policijas nodrošinātais ROIK numurs (ja policija ir informēta).

Vai es varu saņemt maiņas automašīnu, kamēr mana CUPRA automašīna atrodas servisā?

Ja Tava automašīna ir jāremontē tehnisko bojājumu dēļ vai to bojājumu dēļ, kurus sedz apdrošināšana, un paredzamais remonta laiks ir ilgāks par vienu darba dienu, MyBee nodrošinās CityBee (automašīnu koplietošanas pakalpojumu) kuponu 270 EUR vērtībā. Tas ļauj Tev turpināt ikdienas gaitas, neuztraucoties par transportlīdzekli, kamēr Tava automašīna tiek labota.
Sazinies ar MyBee e-pastā: info@mybee.lv darba laikā, ja Tev ir nepieciešama rezerves automašīna.

AUTOMAŠĪNAS NODOŠANA

Kā atdot CUPRA automašīnu abonēšanas perioda beigās?

Abonēšanas perioda beigās automašīna jānogādā MyBee komandas norādītajā vietā. MyBee komanda ar Tevi sazināsies, lai informētu par automašīnas atgriešanas vietu un laiku. Lūdzu, ņem vērā, ka automašīnai pirms atgriešanas tiks veikta apskate.

Kas notiek, ja manai CUPRA automašīnai abonēšanas perioda beigās ir konstatēti defekti?

Ja automašīnai pēc atgriešanas tiek konstatēti defekti, Tu būsi atbildīgs par jebkuru defektu novēršanu, kas pārsniedz normālu nolietojumu, un to pilnām izmaksām.

CITI JAUTĀJUMI

Vai CUPRA automašīnai var piestiprināt papildu uzlīmes, ja nepieciešams?

Lai varētu piestiprināt CUPRA automašīnai papildu uzlīmes vai atribūtus, ir jāsaņem MyBee piekrišana. Pieprasījumu nosūti uz info@mybee.lv. Piekrišanas cena: 30 EUR.
Abonēšanas perioda beigās atdodot MyBee automašīnu, visas uzlīmes ir jānoņem un uz automašīnas nedrīkst būt nekādas līmes paliekas vai nospiedumi (izņemot oficiālo MyBee uzlīmi).

Vai es varu noņemt MyBee vai CUPRA Drive uzlīmes no automašīnas?

Jā, uzlīmi drīkst noņemt, bet Tu esi atbildīgs par to, lai uzlīme tiktu noņemta profesionāli, neatstājot līmes paliekas.

Vai ar CUPRA automašīnu drīkst braukt cita persona (ģimenes loceklis, darbinieks utt.)?

Jā, abonēšanas periodā CUPRA automašīnu drīkst vadīt personas, kas nav automašīnas abonētaji.
Atgādinām, ka CUPRA automašīnu nevar izmantot, lai autovadīšanā apmācītu personas, kurām nav autovadītāja apliecības. Tāpat automašīnu nedrīkst iznomāt citām personām.

Vai es varu ceļot uz ārzemēm ar CUPRA automašīnu?

Jā, var, taču par to jāinformē mūs e-pastā info@mybee.lv vismaz 3 darba dienas pirms izbraukšanas no Latvijas.
Ja plāno ceļojumu ārpus Eiropas Savienības, Tev ir jāsaņem mūsu rakstiska atļauja. Lūdzam sazināties ar mums info@mybee.lv vismaz 3 darba dienas pirms ceļojuma ārpus Eiropas Savienības un norādiet savu galamērķi un ceļojuma datumus. Atļaujas izsniegšanas cena ir 30 EUR (trīsdesmit eiro).
Tāpat, lūdzu, ņem vērā, ka, ceļojot ārpus Eiropas Savienības, Tev ir jāpārliecinās, ka ir sekojošie automašīnas dokumenti – automašīnas reģistrācijas apliecība, tehniskās apskates dokuments (zaļā karte) un obligātās apdrošināšanas polise.

Ja MyBee automašīna ir jauna, kāpēc var gadīties, ka tā reģistrēta pirms vairākiem mēnešiem?

Lai sniegtu Tev iespēju uzreiz saņemt MyBee automašīnu, dažas automašīnas tiek reģistrētas iepriekš, taču tās nekad netiks reģistrētas vairāk nekā 6 mēnešus iepriekš.
Turklāt MyBee automašīnu nobraukums to saņemšanas brīdī nepārsniegs 300 km.

Kāda sistēma ir iebūvēta MyBee automašīnās un kāpēc?

CUPRA automašīnām ir iebūvēta telemetrijas sistēma, kas nodrošina automašīnas atslēgšanu un aizslēgšanu, izmantojot savu profilu MyBee mājaslapā.